Nabídka reklamních předmětů
naší agentury

nepřeberné množství barev a druhů Propisek s vaším logem
velká nabídka Diářů v exkluzivních vazbách a osobitým designem
Firemní kalendáře z vašich nebo profesionálních fotografií 
potisk na Textil různých materiálů
velký výběr Dárkových, ReprezentačníchReklamních předmětů
reklamní Polepy aut od osobních až po dodávky
papírové i igelitové Tašky s potiskem v různých velikostech
Velkoformátový tisk pro reklamní plochy jakéhokoli rozměru
Reklamní textil pracovní oděvy, montérky, firemní oděvy, sportovní oděvy nebo klubové oblečení s logem tvořeným Potiskem nebo Výšivkou od kvalitního výrobce známé značky JAMES NICHOLSON
potisk drobných předmětů, které by neměli být opomíjené, jako jsou Flash Disk, Otvíráky, Magnety, Karty, Náramky, Dřevěné kuchyňské vybavení a další podle výběru z našeho ONLINE KATALOGU

LION AGENCY s.r.o.

DODAVATEL REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ pro celou Českou republiku,
ale i zahraničí.

V naší PREZENTACI najdete možnosti a variace zákazníků,
kteří nám dali svou důvěru

 
Velkoformátový tisk / Polepy aut Vizitky Prezentační / Dárkové předměty Propisky Diáře / Kalendáře

Velkoformátový tisk - polepy aut

Velkoformátový tisk v profesionální kvalitě. Potisk bannerů, plátna, samolepky, bilboardy, vlajky, plakáty... vše podle přání zákazníka. Kvalita, rychlé dodání a skvělé ceny. To jsou priority, kterých se držíme a které jsou pro nás samozřejmostí. Zajišťujeme kompletní servis od tiskového návrhu, výrobu až po logistiku a instalaci.

Polepy aut, výloh i cedulí

Výběr z řezané grafiky i tištěné motivy. Zaměření, vytvoření grafického návrhu, tisk a polepení vozu. K dispozici máme vyhřívanou garáž, díky které můžeme nabídnout celoroční instalace v teplém prostředí.

Výlohy od grafdického návrhu až po nalepení ! 
Výběr z mnoha barevných variant, motivů a různých druhů folií.

Vizitka - malá, nenápadná vzhledem a přesto jedinečná

Vizitka je naprostou nezbytností ve světě podnikání, ale i osobní prezentací. Zvolíte-li jedinečnou grafiku a originalitu, stane se vizitka pro každého nezapomenutelnou. 

Vzhled a grafika vizitky nemusí vaše podnikání vyšvihnout na vrchol, ale je to rozhodně to, co vám může pomoci. I tady platí, že originalita je o nápadu, tisk na různé druhy papíru, možnosti tisku, skládání a slepotisku. To vše může být vaše vizitka.

Nejen papír, ale i kovové vizitky zaujmou svou jedinečností. A právě jedinečnost a originální vzhled je to, na co se nezapomíná. Vždyť se správně říká "Je to vaše vizitka!" 

Naše firma Lion Agency s.r.o. vám tohle vše může zajistit! Nahlédněte do naší PREZENTACE

Reprezentační, dárkové a reklamní předměty

Pomůžeme vám vybrat ty nejvhodnější reklamní předměty, které dají vaší firmě vyniknout.

Právě osobitost vaší firmy je to, co nás zajímá a vás zviditelní. Ne všechno je pro každého a v tom obrovském množství je někdy problém se vyznat. Od toho máte svého dodavatele reklamních předmětů. My vám dokážeme poradit! Více si můžete prohlédnout v naší PREZENTACI.

Nahlédněte do našeho katalogu
 

Propiska - profesionální prezentace

Propiska je zdánlivě obyčejný produkt moderní doby. Avšak její historie se odvíjí až k roku 1931, kdy ji  László Bíró, se svým bratrem vytvořil. Po celá ta desetiletí se propiska vyvíjela a vyvíjí. Mění se s dobou i její módní styl a i přes veškerou techniku počítačů, tabletů a mobilních telefonů, zůstává propiska velmi oblíbenou a potřebnou součástí každého z nás. Od školáka po firemního manažera.
Je zajímavé, kolik se toho dá vypracovat v jediné malé propisce a jak velkou roli může sehrát v reklamě. V současné době je to obrovská škála barevných odstínů, matných, lesklých, zářivých i decentních barvách třeba pro diplomaty. 

Do propisky lze mnoha technikami zakomponovat firemní logo, text, motto nebo obrázek. Design lze vytvořit přímo pro vás, vaši firmu tak, že budete zapamatovatelní. ať již potiskem nebo gravírováním.

Propiska spolu s diářem může vytvořit i zajímavý dárek pro vašeho společníka, který jistě ocení i luxusní provedení v dárkovém balení.

Propiska by ve vaší reklamě rozhodně neměla chybět!

Nahlédněte do naší PREZENTACE a přesvědčte se, kolik variant je. 

Diář... je v dnešní době zbytečnost?

Není! opravdu ne! Ano, naše doba má obrovské množství smartphonů, notebooku a jiných elektronických vymožeností. Ale právě proto buďme originální a zaujměme osobitým vzhledem, barvou a  logem  diáře. Vylaďte si svůj diář s elegantní propiskou, přívěskem a třeba i flash diskem. Tady všude můžete dát věcem svůj punc jedinečnosti. 

Diář si můžete přizpůsobit přesně na míru jak materiálem, velikostí, nebo barvou, tak i výběr vnitřního uspořádání. Diář vám chaos změní na pořádek. Už nikdy nezapomenete na svou schůzku, úkol nebo pracovní poradu. 

Nahlédněte do naší PREZENTACE nebo projděte KATALOG.