LION AGENCY s.r.o.

dodavatel reklamních předmětů​

Naše reklamní agentura má na trhu několikaletou tradici a disponujeme zejména skvělým zázemím. Jsme malá agentura s velkými výsledky a za nás může mluvit hlavně spokojenost našich zákazníků.
Hlavní naší prioritou je, že nejsme jen dodavatelé reklamních předmětů, ale i přímými výrobci reklamy a webových stránek. I to je důvod, proč od nás získáte skvělé ceny, kvalitu a především osobitost vaší reklamy. Proto je pro nás prvořadá komunikace se zákazníkem, kde si uděláme kompletní představu o jeho fungování, snažíme se porozumět jeho identitě, a tím mu vytváříme reklamu přímo na míru.

Předností Lion Agency s.r.o. je kreativita, spolehlivost a hlavně, kvalitní výsledek. Pomáháme firmám vytvářet jejich viditelnost a identitu od návrhu grafického zpracování loga, po výsledné reklamní předměty, polepy aut, reklamní poutače jak v exteriéru, tak v interiéru.

Motto naší firmy je „ koukejte, aby vás viděli“  a s námi je jednoduché být vidět.

Tým Lion Agency s.r.o. - Mirka Heidlerová a Pavel Bukovanský

PODPORUJEME


Reklamní agentura Lion Agency s.r.o. není jen dodavatel nebo tvůrce reklamy. Naše firma je hlavně o lidech a tím myslíme své zákazníky, díky kterým můžeme být tím, čím jsme.
Jedno bez druhého nejde. A je tak tím pádem jasné, že i lidskost je to, co naši firmu vytváří. Lion Agency s.r.o.   pomáhá a podporuje projekty, které mají smysl, které dokáží pomoci nebo posunout někoho dál. Je to pro nás i motivací jak být lepší a tím i více podpořit druhé. Motivací, která dokáže přinášet radost, úsměv a dá do naší práce srdce. Děkujeme vám všem, kteří nás vytváříte, protože jen tak můžete být vidět i vy.