Prezentace a Partneři

Vážíme si každého z vás, kteří jste se stali naším partnerem, nebo klientem. Jsme rádi, že se vracíte a zůstáváte nám věrní, někteří již i řádku let. To je pro nás závazek a my tak máme motivaci se  neustále zlepšovat a inovovat. 

Děkujeme! Lion Agency s.r.o.

   

Společnost Olympus je vázána svým ideálem učinit životy lidí zdravějšími, bezpečnějšími a naplněnějšími. Coby globální podnik medicínské techniky úzce spolupracujeme s odborníky ve zdravotnictví, abychom poskytovali prvotřídní řešení a služby pro včasné odhalení, diagnózu a minimálně invazivní ošetření nemocí. Společnost Olympus tak chce zvýšit standard péče u určitých syndromů a zlepšit medicínské výsledky pro pacienty.

Již déle než 100 let sleduje společnost Olympus cíl přispívat společnosti, přičemž podnik vyrábí produkty, které nanejvýš splňují očekávání zákazníků po celém světě.

   
   

SVÍTILNA - BATERKA

Ti, co naši firmu znají, ví, že klademe důraz v první řadě na kvalitu, profesionalitu a perfektně odvedenou práci. A když jsou tyto reklamní věci ještě navíc praktické, pak je to úplně super! A takové super praktické věci máme opravdu rádi a rádi je děláme i pro sebe! A tak jsme ty minulé vánoce oslavili i tím, že jsme mohli obdarovat nejen sebe, ale i naše VIP zákazníky krásným, kvalitním dárkem. Nejen kuchyňská chňapka, kterou jsme již představovali, ale v dárkové tašce přistála i tato skvělá svítilna.

Ruční svítilna, nebo-li baterka… Jooo je to asi trochu víc čtení, ale vyplatí se to! A nebo to nečtěte a přijďte si ji rovnou objednat

Představujeme naši hliníkovou svítilnu, lehký a odolný výrobek vážící pouze 170 g. S rozměry 130x38x29,5mm je tato svítilna kompaktní a snadno se přenáší. Je napájena dobíjecí 1800mAh li-on baterií, která zajišťuje dlouhotrvající výkon. Značka Osram garantuje kvalitní nasvícení, se svítivostí až 370m a 700 lumenů. Univerzálnost je skvělou vlastností této svítilny, která nabízí režimy širokoúhlého i bodového svícení podle vašich potřeb. Poskytuje také různé možnosti signalizace pro různé situace.

Možnost výběru barev samotné svítilny umožňuje originalitu a svítilnu lze navíc přizpůsobit vašemu logu, což z ní dělá skvělý reklamní předmět.

Tato výkonná svítilna je navržena tak, aby vydržela nepříznivé povětrnostní podmínky, je odolná a slouží jako praktický nástroj za snížené viditelnosti, s dlouhou životností. Pogumovaná rukojeť zajišťuje pohodlné držení a úchyt zase umožňuje snadné zavěšení. Plastové polstrované pouzdro poskytuje ochranu při přepravě.

Ať už ji používáte doma, v přírodě nebo na cestách, tato svítilna je praktickým společníkem. Díky své všestrannosti je vhodná jak pro cesty autem, tak pro pěší turistiku!

   

Firma FINAL KOM s.r.o.  je autorizovanou firmou v oboru dopravních staveb. Společnost funguje samostatně od 9.dubna 2014, kdy byla zapsána u KS v Plzni. Ještě během tohoto roku došlo k zacílení na dopravní  stavby, kde se jim podařilo získat několik významných zakázek pro investory, se kterými spolupracují do dnešních dnů. Na jaře roku 2015 jsem tak byli schopni rozšířit naši výrobu o strojní pokládku asfaltových směsí pomocí dvou silničních finišerů a vytvořit tak druhou divizi, cílenou primárně na tyto zakázky.

Naší hlavní činností je dnes kompletní realizace výstavby komunikací od zemních prací přes přípravu podloží, pokládku asfaltových směsí včetně doprovodných prací jako je osazení obrubníků, pokládka betonových či jiných dlažeb až po finální úpravy a dokončení celého díla.

   

THERMO HRNEK myRETUMBLER

Thermo hrnek na kafe, čaj, grog, komu co libo. Když jsme si hrnek objednávali na zkoušku, tak jsme si říkali "no jooo, hrnek a nadělají kolem toho řečí". A ono jo... hlavní výhodou je, že NETEČE. Fakt ne. Je to úžasná záležitost. Díky kvalitně propracovanému těsnění se nemusíte bát o to, že by se nápoj vylil. Thermo hrnek udržuje teplotu nápoje po dlouhou dobu, takže si můžete vychutnat svůj oblíbený nápoj i hodiny po přípravě. Je vyroben z kvalitních materiálů a díky práškovému zpracování barev je odolný vůči poškrábání. Navíc, díky povlaku proti otiskům prstů, vypadá stále jako nový. Hrnek je vhodný do myčky, takže si nemusíte dělat starosti s ručním mytím. Díky těsnění a protiskluzové úpravě se nemusíte bát o to, že by se nápoj vylil.

Design a barevné variace si můžete nastavit a vybrat podle svého, a tak budete mít jedinečný hrnek, originální, který nikdo jiný 100% mít nebude! Máte na výběr z několika velikostí. Lze nakombinovat až 3069 barev a proto opravdu získáte svou barevnou jedinečnost.

Thermo hrnek je dokonalým reklamním produktem pro každou příležitost. Nabízíme tři varianty velikostí a tisíce neuvěřitelných barevných variant, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašim potřebám.

   

Erlebnis Akademie AG (eak) je největším světovým poskytovatelem outdoorových atrakcí zaměřených na přírodu. Společnost se sídlem v Bad Kötzting (v horním Bavorském lese) byla založena v roce 2001 a od roku 2015 je kótována na burze. eak navrhuje, staví a provozuje Stezky korunami stromů a přírodní zábavní parky po celém světě.
Ekonomický úspěch je vždy v souladu s lidským přístupem a přírodou. Pečlivé zacházení s životním prostředím, inkluze a naše poslání vzbudit v každém návštěvníkovi nové zrnko zodpovědnosti za životní prostředí jsou středobodem filozofie celé společnosti.

   

KULIČKOVÁ PERA RITTER PEN

Lion agency s.r.o.

Naše firma Lion Agency s.r.o. vám dá vybrat z mnoha možností těchto kuličkových per. Od plastových, které jsou nejlevnější variantou toho, jak být vidět, až po luxusní kovové, které vás mohou reprezentovat nebo se stát exkluzivním dárkem pro vašeho firemního partnera. Přijďte si vybrat, dáme vám nahlédnout a možnost si i vyzkoušet z nabídkových kazet. Upravíme vám vzhled tak, aby ladil do vašich firemních barev, nebo s vaší představou. Pomůžeme a poradíme vám jak a kam umístit logo firmy na propisku. Pokud chcete opravdu nejvyšší kvalitu a zpracování, pak není lepší volby než-li tato kuličková pera.

Pro kuličková pera a propisky Ritter Pen jsou důležité kvalitní psací náplně. Od roku 1960 německo-švýcarská strojírenská výroba garantuje kvalitu náplní na nejvyšší úrovni. Všechny standardní i Soft náplně jsou v souladu s normami.

Z možností potisku nabízíme hlavně rotační sítotisk, díky kterému lze tisknout více motivů po obvodu pera. Dalšími možnostmi jsou digitální tisk, laserové gravírování klasické i rotační a leptání. Každý typ pera umožňuje různé metody brandování.

Ještě přemýšlíte o vhodné reklamě vaší firmy…? Už nemusíte. Propiska je jednou z nej variant reklamy, kterou vám můžeme nabídnout.

Zajímají vás ceny? Oslovte nás a my vám vytvoříme nabídku přesně pro váš rozpočet! Kalkulace ceny

   

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY PRO FIRMU NIKON

Firmu NIKON není potřeba představovat. Přední světový výrobce špičkové fototechniky, sportovní fototechniky a objektivů.  O to více jsem pyšní na to, že můžeme dodávat pro tuto firmu reklamní předměty.

Podsedák, nebo krabičku na jídlo ocení nejen fotografové. Stejně tak reflexní prvky jsou velmi významnou pomůckou pro pohyb v noci, nebo v mlze, ale i pro soutěže, dětské kolektivy, sportovní aktivity a dlaší možnosti využití. Využití reflexních prvků lze nejen tradičně na vesty, ale třeba i na nákrčníky nebo plastové úchyty. 

   
   

COLAS CZ a.s.
Předmětem činnosti společnosti  jsou standardní práce silničního stavitelství - výstavba, rekonstrukce, opravy a ostatní práce na pozemních komunikacích a mostech. 

Lion agency s.r.o. Dodavatel reklamních předmětů

 KABELOVNA KABEX a.s.

V roce 1994 byla založena jako rodinná firma „na zelené louce“. 
Název KABEX vznikl spojením dvou slov – KABely a EXtra. Možná již samotný název ovlivnil od okamžiku založení společnosti to, že ve svém portfoliu vždy zůstává zaměření na výrobu speciálních kabelů pro použití ve specifických provozech. Hlavní odvětví průmyslu, pro které vyrábí kabel

  • Energetický průmysl včetně jaderné energetiky
  • Rafinérie a chemické továrny
  • Tunelové stavby – tunely a metro

Výrobní závod Gerresheimer Horšovský Týn v České republice se nachází na strategickém místě, vzdálený pouhých 100 km od německého závodu ve Pfreimdu a technického kompetenčního centra ve Wackersdorfu.

   

REKLAMNÍ LANYARDY - ŠŇŮRKY NA KRK S POTISKEM

Lion agency s.r.o. Dodavatel reklamních předmětů

šňůrka, stuha, klíčenka... Lanyard má spoustu názvů, nekonečnou bbarevcnost, povrchovou úpravu lesklou nebo hrubou, lze si i šířku šňůrky zvolit podle svého. Lanyard je každodenní součástí snad každého z nás. někdo jej používá na klíče, na chip, na vizitku nebo jinak, ale každému z nás nabízí spoustu možností a pro firmy a podnikatele je to možnost jak být vidět! Je to skvělý drobný dárek pro své zaměstnance, kolegy, nebo spřátelené firmy. Skvěle se hodí do ucelené spoupravy k propisce, díáři, vizitce nebo dalším věcem. Lanyard se může stát i součástí závodů, charitativních akcí nebo jiných podobných aktivit. 
Hodí se opravdu pro každého. Vybrali jste si ke svým reklamním předmětům i lanyard? Dobře jste udělali a více informací k ceně a dodání najdete zde: Cenová kalkulace 

   

Kdyby se o této zakázce mělo říct něco jedním slovem, bylo by to slovo ucelenost. Veškeré reklamní předměty mají svůj smysl a význam. Kdybychom měli něco říct o této firmě, pak jedno slovo nestačí! SHOOTING CENTRE SEVEN MOUNTAINS. Jsme pyšní na to, že jsme se stali dodavateli reklamních předmětů právě pro tuto firmu. Tato nově otevřená střelnice je 2 nejmodernější v Evropě a najdete ji v Křakově. Nejen, že se jedná o nejmodernější střelnici, ale i jejich zakázka byla vytvořena v souladu s přírodou a tak vznikali notesy a propisky z recyklovaného materiálu, nebo tašky z kvalitního pevného plátna. Ale i další věci, kde byl použit trvanlivý materiál nebo dřevo.

HE ART OF HANDLING AIR

TROX je vedoucí společností ve vývoji, výrobě a prodeji komponent, přístrojů a systémů pro vzduchotechniku. Díky systematickému vývoji se společnost TROX stala v tomto oboru jedničkou na trhu.

Pro nás to je zákazník s jasnou a ucelenou představou, který ví co chce. Proto kompletní sestava reklamních předmětů je nejen praktická, ale i v nádherné modré barvě s firemním logem. 


Lion agency s.r.o. Dodavatel reklamních předmětů

Věděli jste, že historie vzniku vysavačů Rainbow se datuje od roku 1929? A že od roku 1947 se tato značka zabydluje po celém světě?
Proto je pro nás čest, že můžeme i pro firmu Rainbow dodávat reklamní předměty.

   

DIÁŘE

Diář, propiska, vizitka... to jsou naprosto neodmyslitelné součásti managerů, šéfů nebo majitele firmy. Bez této výbavy se neobejde ani kosmetička, kadeřnice nebo majitel obchodu. Stejně tak je to nezbytnost každého, kdo má rád své věci pod kontrolou, naplánované a srovnané. Všude tam je možnost dát svým věcem osobitost. Ukázat světu, že vaše firma je tou nejlepší a zaslouží si mít své logo a být vidět. Nechte si vyrobit vše podle potřeby a podle vašeho rozpočtu. Barevně sladěné, v barvách své firmy, s logem, jménem tak, aby to bylo na míru vašich představ. Můžete si vybrat ražbu loga s folií, kde se využijí i barevné prvky vašeho loga, nebo pouze ražbu na způsob slepotisku.
Oslovte nás! Rádi vám poradíme a pomůžeme vytvořit vše k vaší spokojenosti! Cenová kalkulace

   

Stavební firma Jiřího Kubáčka

patří mezi naše stálé a věrné klienty. Nedodáváme jim pouze drobné reklamní předměty, ale i pracovní oděvy s jejich logem. Montérky, fleecové bundy nebo vesty, čepice... všude tam se dá vyšít nebo natisknout logo firmy. Tím firma získá na vzhledu, prezentaci a i dobře viditelné reklamě. Stavební firma Zednictví JK může být právem hrdá na to, že je vidět. 

Lion agency s.r.o. Dodavatel reklamních předmětů

Malířství Miler Horšovský Týn

Firma, která se zabývá interiérovým i exteriérovým malířstvím. Náš zákazník, pro kterého vytváříme reklamní předměty i pracovní oděvy již řadu let. 

Lion agency s.r.o. Dodavatel reklamních předmětů
Lion agency s.r.o. Dodavatel reklamních předmětů

Dufek Group s.r.o.  

Zemní a výkopové práce, autodoprava stavby demolice - to vše je firma Dufek Group s.r.o. I tento zákazník si několikrát do roka nechá u nás vytvářet reklamu nejen na auta, drobné reklamní předměty, ale hlavně i na pracovní oděvy. 

   

Rotační tisk kuličkových per

Naši nabídku kuličkových per Ritter pen jsme vám již představili. To, co tuto firmu však dělá výjimečnou, není jen kvalita náplní a precizní provedení, ale také nabídka jedinečného rotačního tisku. Touto metodou si v tak malém reklamním předmětu, jakým propiska je, můžete zajistit velkou viditelnost vaší reklamy. Nejen, že si zde umístíte své logo, ale i si můžete přímo do propisky nechat vytvořit kontaktní údaje, nebo motto vaší firmy.
Je to unikátní metoda, kterou nedisponuje každý a vy získáte na jedinečnosti a zajímavosti. Rotační tisk je rozhodně to, co ocení každý, kdo chce mít to nejlepší provedení své reklamy.
Zajímá vás to? Rádi vám poradíme a pomůžeme vytvořit vše k vaší spokojenosti! Cenová kalkulace

Lion agency s.r.o. Dodavatel reklamních předmětů
   

Polepy aut

Chcete podtrhnout svou jedinečnost a nechat svou firmu vyniknout? Máte chuť svůj vůz, osobní nebo jakýkoli jiný, mít originálně polepený? Vybrali jste si nás? Děkujeme! Jsme firma, která vám dá záruku kvality a osobitého profesionálního přístupu.

Jak to fungujje a co můžete čekat?

Máte svou představu? Fantazii se meze nekladou. Je jen na vás, jak moc chcete být vidět. Barevnost, vzory, geometrické tvary nebo vaše fotografie a kreslené návrhy. Jakékoli vaše nápady zpracujeme a na základě společné domluvy vám připravíme první vizualizační návrh, aby nedošlo k jakékoli chybě v domluvě. Vy sami se rozhodnete, jak bude váš motiv umístěn a jak bude vypadat. 

Foto z naší dílny

Rádi vám poradíme s výběrem barev, motivů, ale i s kvalitou polepů.  Dáme vám vybrat jak z odstínů barev, tak i z materiálů. Doporučíme a poradíme ve věcech, kde si sami nebudete vědět rady.
Jste spokojeni s vizualizačním návrhem? Pak nám nestojí nic v cestě a můžeme se pustit do práce. Domluvíme si termín, kdy přivezete svůj vůz do naší dílny a my se již o vše postaráme.
Doba od nápadu až po realizaci závisí na všech okolnostech společné domluvy a dodání materiálů.
A co dál…? Hotový vůz si přeberete a budete od nás odjíždět s novým krásným designem, který vás a vaši firmu udělá nepřehlédnutelnými.
S námi budete vidět! Rádi vám poradíme a pomůžeme vytvořit vše k vaší spokojenosti! Cenová kalkulace

   

Jana Sedláčková

Inspirace je outletový obchod v Horšovskéém Týně, který nabízí nejen krásné oblečení pro děti i doospělé. Krom toho je to také obchod s knihami od pohádek až po naučné. 

Cukrárna Zeos Kdyně

RC Myška Lola Horšovský Týn

RC v Horošvském Týně pracuje s dětmi a nabízí pro ně volnočasové aktivity a nejen ty.  Pomáhá řešit i problémy v rodinách mezi rodiči a dětmi, nebo při poruchách řeči - logopedii. Nabízí jógu pro děti a další aktivity.