TO, CO JE VÝHODNÉ PRO VÁS, DĚLÁ RADOST I NÁM!

Naše firma ráda vychází vstříc všem zákazníkům.
Proto jim chceme nabídnout nejen to nejlepší, ale i se skvělou a zvýhodněnou cenou. Několikrát do roka připravíme akce pro různé skupiny zákazníků jako jsou třeba obce a města, firmy, školy a školky a další rezorty.

Sledujte naše stránky pravidelně a určitě najdete výhodnou nabídku i pro vás!

              až 20% sleva na vybrané zboží!

 


POTISK SPORTOVNÍCH ODĚVŮ A REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ,
​KDE VAŠE AKCE VYNIKNE

Těšili jste se na naše nové nabídky v roce 2021? Jste zvědavý, co vám nabídneme za akce?
Tak prosím! Tady to máte!
Naši skvělou nabídku odstartujeme tím, co nyní, ale i na jaře jistě oceníte a budete potřebovat! Pro organizace, kluby, skupiny nebo sdružení, pro obce a města, školy i školky, nabízíme výhodné slevy na reflexní pásky, lanyardy, gumové náramky nebo kšiltovky.
A na co ještě?
Na sportovní oděvy! I těch se týká naše slevová nabídka. V našem katalogu si můžete vybrat batohy, batůžky nebo termosky. Najdete zde různé doplňky pro hromadné akce, sportovní turnaje, volnočasové aktivity a herní programy. 
ANO! Víme, že teď je doba, která tomuto nepřeje. Ale je důležité být připravený! Vždy je vše o domluvě, vždy je vše o dobré vůli a nic netrvá věčně… ani tahle podivná doba, ale ani naše akce!
Jedeme právě teď!!! Až do 31.3.2021!!! takže neváhejte a přijďte si vybrat z našeho katalogu, nebo nám pošlete dotaz na konkrétní zboží a množství.

KAMPAŇ PRO FIRMY, SDRUŽENÍ, ORGANIZACE, SPOLKY,
​ALE I PRO OBCE A MĚSTA, PRO ŠKOLY I ŠKOLKY

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA PLATNÁ OD 1.1. - 31.3.2021 - SLEVA AŽ 20% 

Vaše logo, opoutávka, motivační věta, to vše bude vidět. Sportovní utkání vám můžeme sladit do vašich barev! Trička, mikiny, kšiltovky a další sportovní oděvy. Drobné reklamní předměty jsou malé, ale právě ty velké věci se tvoří z maličkostí a o to nám jde! Obyčejná šňůrka na krk, se díky propagaci vašeho loga stává neobyčejnou... reflexní páska bude vidět do dálky! Batůžky nebo termosky, krabičky na jídla, otvíráky, prostě vše co si vzpomenete může nést vaše jméno, vaši firmu. Je to na vás pro co se rozhodnete! Je to vaše volba, jak moc chcete být vidět! 

KOUKEJTE, ABY VÁS VIDĚLI


Napište si o více informací, rádi se vám budeme věnovat :