TO, CO JE VÝHODNÉ PRO VÁS, DĚLÁ RADOST I NÁM!

Naše firma ráda vychází vstříc všem zákazníkům.
Proto jim chceme nabídnout nejen to nejlepší, ale i se skvělou a zvýhodněnou cenou. Několikrát do roka připravíme akce pro různé skupiny zákazníků jako jsou třeba obce a města, firmy, školy a školky a další rezorty.

Sledujte naše stránky pravidelně a určitě najdete výhodnou nabídku i pro vás!

              až 20% sleva na vybrané zboží!

 


POTISK SPORTOVNÍCH ODĚVŮ A REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ,
​KDE VAŠE AKCE VYNIKNE

Těšili jste se na naše nové nabídky v roce 2021? Jste zvědavý, co vám nabídneme za akce?
Tak prosím! Tady to máte!
Pro organizace, kluby, skupiny nebo sdružení, pro obce a města, školy i školky, nabízíme výhodné slevy na reflexní pásky, lanyardy, gumové náramky nebo kšiltovky.
A na co ještě?
Na sportovní oděvy! I těch se týká naše slevová nabídka. V našem katalogu si můžete vybrat batohy, batůžky nebo termosky. Najdete zde různé doplňky pro hromadné akce, sportovní turnaje, volnočasové aktivity a herní programy. 
Vše se nám pomalu vrací do normálu. Do starých kolejí. Ale ne všichni mohou nastartovat a vyjet na plný plyn. Poslední rok byl pro mnohé velmi těžký. A my máme pochopení! Proto tato akce, která měla být omezena časově, je právě pro vás PRODLOUŽENÁ až do 30.9.2021. Využijte této jedinečné nabídky! Jsme tady pro vás a právě my, vás necháme být vidět!

PRODLOUŽENO!!! Tato sleva platí až do konce září 2021!

KAMPAŇ PRO FIRMY, SDRUŽENÍ, ORGANIZACE, SPOLKY,
​ALE I PRO OBCE A MĚSTA, PRO ŠKOLY I ŠKOLKY

Vaše logo, opoutávka, motivační věta, to vše bude vidět. Sportovní utkání vám můžeme sladit do vašich barev! Trička, mikiny, kšiltovky a další sportovní oděvy. Drobné reklamní předměty jsou malé, ale právě ty velké věci se tvoří z maličkostí a o to nám jde! Obyčejná šňůrka na krk, se díky propagaci vašeho loga stává neobyčejnou... reflexní páska bude vidět do dálky! Batůžky nebo termosky, krabičky na jídla, otvíráky, prostě vše co si vzpomenete může nést vaše jméno, vaši firmu. Je to na vás pro co se rozhodnete! Je to vaše volba, jak moc chcete být vidět! 

KOUKEJTE, ABY VÁS VIDĚLI


Napište si o více informací, rádi se vám budeme věnovat :